Serce pełne warzyw i owoców

W dniu 10 września 2016 roku w Nemo Świat Rozrywki odbyła się owocna i zdrowotna impreza, która przyciągnęła wiele osób z Dąbrowy Górniczej i okolic.

Akcja regionalna o nazwie “Serce pełne warzyw i owoców” odbyła się po raz trzeci i była współorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków oraz firmę Architekci Piękna, która pełniła rolę wsparcia.

Impreza miała na celu promowanie zdrowego żywienia i stylu życia. Mieszkańcy mieli okazję skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. W ramach poczęstunku, oferowano świeże warzywa i owoce, a uczestnicy mieli możliwość rozmowy ze specjalistami i dietetykami, którzy udzielali porad na temat zdrowej diety.

Nie tylko najmłodsi, ale również osoby starsze i młodsze uczestniczyły w tej akcji. Prezydent Dąbrowy Górniczej, Zbigniew Podraza, również wziął udział w wydarzeniu, podkreślając jego znaczenie dla społeczności lokalnej.

W trakcie imprezy odbył się także pokaz sztuki walki oraz technik kata, zorganizowany przez klub Seido Karate z Dąbrowy Górniczej. Uczestnicy mieli okazję podziwiać umiejętności karateków i zobaczyć różnorodność technik.

Wśród licznych atrakcji znalazły się także masaże, którymi zajmował się masażysta z firmy Architekci Piękna. Jego zadaniem było udzielanie pomocy w przypadku kontuzji związanych z pokazem sztuk walki oraz udzielanie porad dotyczących problemów zdrowotnych kręgosłupów uczestników imprezy.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem i została uznana za sukces. Jej kontynuację można oczekiwać w przyszłości, ponieważ dostarczyła cennych informacji i inspiracji w zakresie zdrowego stylu życia oraz propagowała korzyści płynące z prawidłowej diety i aktywności fizycznej.

Źródło:

http://ngo.dabrowa-gornicza.pl/aktualnosci/20160601/1546/barbara_diabetyczka_tometczak.html

Terapeuta Manualny Przemysław Gajek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights