Architekci Piękna – Nagroda dla Innowacyjnych Projektów Wizerunkowych

Podczas prestiżowych targów Hair Fair & Beauty Fair, odbyła się wyjątkowa gala rozdania nagród “Laur Piękna 2016”, w ramach plebiscytu organizowanego przez “Dziennik Zachodni”.

27 listopada 2016 roku.

Wśród zaproszonych gości znalazła się także firma Architekci Piękna, reprezentowana przeze mnie oraz Katarzynę Gancarz Chocholską. Nasza obecność na tej uroczystości była związana z uhonorowaniem naszej firmy nagrodą za innowacyjne projekty wizerunkowe.

Druga edycja plebiscytu “Laur Piękna 2016” przyciągnęła uwagę najlepszych salonów kosmetycznych i fryzjerskich w województwie śląskim oraz poszczególnych powiatach. Głównym celem plebiscytu było wyłonienie tych, które wyróżniają się profesjonalizmem i oferują najwyższą jakość usług. Gala finałowa odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w niedzielę, 27 listopada, w trakcie trwania Hair Fair & Beauty Fair.

Na uroczystej gali zgromadzili się laureaci plebiscytu z różnych powiatów województwa śląskiego, w tym z Bytomia, Piekar Śląskich, Pszczyny, Dąbrowy Górniczej, Katowic i Mysłowic. To właśnie tam zostaliśmy uhonorowani nagrodą za nasze wkłady w dziedzinie projektowania wizerunkowego.

Konkurs “Laur Piękna 2016” był niezwykle istotny dla naszej firmy, ponieważ to nasi klienci mieli możliwość wskazać swoje ulubione salony fryzjerskie i kosmetyczne, które potem poddane zostały pod głosowanie. To właśnie ich zaangażowanie sprawiło, że rywalizacja była tak zacięta. Dzięki temu zostaliśmy docenieni. Zdobyliśmy największe uznanie w powiecie województwa śląskiego.

Pięć najlepszych salonów fryzjerskich i kosmetycznych otrzymało dyplomy oraz kosmetyki marki Subtil. Ponadto, trzy najlepsze salony z każdej kategorii otrzymały szkolenia fryzjerskie lub kosmetyczne w postaci bonu szkoleniowego.

Nagroda “Laur Piękna 2016” dla naszej firmy Architekci Piękna jest nie tylko wyrazem uznania, ale również bodźcem do dalszego rozwoju. Jesteśmy dumni, że nasza praca została doceniona, a nasze innowacyjne projekty wizerunkowe spotkały się z pozytywnym odbiorem. Ta nagroda jest dla nas motywacją do dalszej pracy na rzecz promowania piękna i profesjonalizmu w branży zdrowotnej. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli i zaufali naszej firmie.

Źródło:

https://dziennikzachodni.pl/laur-piekna-2016-gala-rozdania-nagrod-na-targach-hair-fair-and-beauty-fair-zdjecia/ar/c3-11508837

Terapeuta Manualny Przemysław Gajek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights