Architekci Piękna na Turnieju Karate Kyokushin 2019

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin, który odbył się w Będzinie 02 marca 2019 roku, zgromadził prawie 300 zawodników z różnych zakątków kraju.

Wydarzenie to stanowiło prawdziwą ucztę dla miłośników karate, którzy zgromadzili się, by świadczyć o umiejętnościach i determinacji uczestników.

Podczas tych wyjątkowych zawodów, organizatorzy postanowili docenić i uhonorować kilka osób, które odegrały kluczową rolę w sukcesie imprezy. Wśród wyróżnionych znaleźli się zasłużeni indywidualności, które poświęciły wiele wysiłku i zaangażowania w organizację turnieju.

Pierwszym wyróżnionym był Krzysztof Domagała, prezydent Będzina, który wnioskował o przyznanie miastu honorowego patronatu nad wydarzeniem. Jego wsparcie i zaangażowanie odegrały kluczową rolę w sukcesie imprezy.

Drugą osobą, którą organizatorzy uhonorowali, był Łukasz Komoniewski, pełnomocnik prezydenta Będzina, który odebrał wyróżnienie w imieniu swojego przełożonego. Jego praca i zaangażowanie przyczyniły się do sprawnego przebiegu turnieju, dbając o wszelkie szczegóły organizacyjne.

Kolejną osobą docenioną podczas ceremonii było sensei Tomasz Bachowski, prezes Klubu Karate Kyokushinkai Jaworzno. Jego doświadczenie i wiedza przyczyniły się do stworzenia dogodnych warunków dla zawodników oraz zapewnienia wysokiego poziomu profesjonalizmu podczas zawodów.

Ostatnim wyróżnionym był shihan Janusz Piórkowski, prezes Jastrzębskiego Klubu Kyokushin Karate Kumite. Jego zaangażowanie i pasja do karate były kluczowe dla promocji tej dyscypliny sportu oraz założenia klubu, który stał się ważnym ośrodkiem dla młodych adeptów karate.

Dzięki niezawodnej pracy tych wyróżnionych osób, Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Będzinie 2019 roku był nie tylko sukcesem sportowym, ale również wydarzeniem, które przyczyniło się do rozwoju karate i umocnienia więzi między miłośnikami tego pięknego sportu.

Jako sędzia techniczny miałem przyjemność uczestniczyć w tych zawodach i obserwować niesamowitą determinację i umiejętności wszystkich zawodników. Byłem świadkiem ich ciężkiej pracy i zaangażowania, które przełożyły się na widowiskowe walki i emocjonujące momenty podczas turnieju. Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Będzinie był wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy mieli okazję być jego częścią.

Źródło:

https://dziennikzachodni.pl/ogolnopolski-turniej-karate-kyokushin-bedzin-2019-prawie-300-zawodnikow-z-calego-kraju-walczy-w-turnieju-karate-zdjecia/ga/13931348/zd/34177532

Terapeuta Manualny Przemysław Gajek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights