Nasz niezwykły udział w wydarzeniu – wolontariat dla osób niepełnosprawnych.

W środę, 7 grudnia 2021 roku, miałem niezwykłą przyjemność uczestniczyć w niezapomnianym wydarzeniu jako wolontariusz.

W ramach poczęstunku wigilijnego, w Stowarzyszeniu Krokus, miałem zaszczyt opiekować się osobami niepełnosprawnymi fizycznie i umysłowo. To doświadczenie było dla mnie nie tylko wyjątkowe, ale również pełne wzruszeń i radości.

Moja rola polegała na zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa naszym gościom. Niezależnie od ich potrzeb, starałem się być obecny i gotowy do udzielenia wszelkiej niezbędnej pomocy. Cieszyłem się, widząc uśmiechy na twarzach naszych podopiecznych, kiedy czuli się otoczeni troską i życzliwością.

Kolacja wigilijna była nie tylko okazją do spotkania z wyjątkowymi osobami, ale również do wspólnego celebrowania świąt Bożego Narodzenia. Niezapomniane występy kolęd, wykonane przez naszych podopiecznych, dodatkowo upiększyły tę wyjątkową chwilę. Było to momentem, który na zawsze pozostanie w moim sercu.

Wolontariat to nie tylko okazja do niesienia pomocy innym, ale również do osobistego rozwoju i odkrywania siły wspólnoty. Dlatego zachęcam wszystkich, aby podjęli wyzwanie i zaangażowali się w wolontariat, aby doświadczyć tego niezwykłego uczucia dawania i dzielenia się miłością.

Źródło:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid038EdsseSgQftA9Pazv4e35Y9EaNBnwH7mMq1cGd6SPqViAMssYNzEDxEqSkVV3ey3l&id=151561418543715&sfnsn=mo

Terapeuta Manualny Przemysław Gajek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights