Moje niezwykłe doświadczenie jako wolontariusza. Architekci Piękna w akcji.

Z przyjemnością dzielę się z Wami moim niezapomnianym doświadczeniem jako wolontariusza i wysłannika firmy Architekci Piękna na wydarzeniu Stowarzyszenia Krokus które miało miejsce 07 grudnia 2022 roku. Tego dnia miałem przyjemność opiekować się osobami niepełnosprawnymi fizycznie i umysłowo, a moje zaangażowanie w tę niezwykłą misję przerosło moje najśmielsze oczekiwania.

Od samego początku, kiedy przybyłem na miejsce, zostałem przyjęty z ciepłem i życzliwością. Moje zadanie polegało na zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa uczestnikom wydarzenia, a także sprawieniu, żeby czuli się mile widziani i docenieni. Było to nie tylko wyzwanie, ale również ogromna satysfakcja.

Podczas kolacji wigilijnej, która była prawdziwym świątecznym poczęstunkiem, mieliśmy zaszczyt gościć wyjątkowych gości, w tym Panią Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza, Borowiec Bożenę, Pana Prezesa Staprofilu, Orczykowskiego Henryka, oraz Panią Prezes Fundacji Stalprofilu, J. Bernhardę Szymurę. Wraz z pozostałymi zaproszonymi gośćmi mogliśmy wspólnie delektować się wykwintnymi potrawami i wspaniałymi kolędami, które były wykonywane przez naszych podopiecznych. Było to nie tylko smaczne, ale również pełne radości i wzruszeń.

Chciałbym serdecznie podziękować Stowarzyszeniu Krokus za możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu. Czułem się zaszczycony i wdzięczny za okazaną mi zaufanie. To właśnie dzięki Waszej inicjatywie i determinacji, takie spotkania stają się możliwe, a osoby niepełnosprawne mają szansę na niezapomniane doświadczenia i wzruszenia.

Moje zaangażowanie jako wolontariusza na tym wydarzeniu dało mi nie tylko satysfakcję, ale również wiele cennych lekcji. Poznałem niezwykłe osoby, które mimo swoich trudności emanują radością życia i pokazują, jak ważne jest zrozumienie, empatia i wsparcie dla innych. To doświadczenie na zawsze pozostanie głęboko zakorzenione w moim sercu.

Jestem dumny, że mogłem być częścią Stowarzyszenia Krokus i mam nadzieję, że moje zaangażowanie przyczyniło się do stworzenia niezapomnianych chwil dla naszych podopiecznych.

Źródło:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid038EdsseSgQftA9Pazv4e35Y9EaNBnwH7mMq1cGd6SPqViAMssYNzEDxEqSkVV3ey3l&id=151561418543715

Terapeuta Manualny Przemysław Gajek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights