Sakura Lift – Autorski masaż twarzy łączący tradycję japońskiego masażu z nowoczesną kosmetologią.

Kilka słów o nowym masażu twarzy Sakura Lift.

Sakura Lift to mój autorski masaż twarzy, który łączy w sobie techniki zaczerpnięte z japońskiej tradycji masażu i nowoczesnej wiedzy z zakresu kosmetologii. Nazwa nawiązuje do piękna kwitnących drzew wiśni w Japonii oraz efektu liftingującego, którym charakteryzuje się ten masaż.

Masaż Sakura Lift rozpoczyna się od delikatnego oczyszczenia twarzy, peelingu, serii unikalnych technik drenażu, akupresury i masażu, które pobudzają krążenie krwi, dotleniają skórę i redukują opuchliznę. Dzięki temu skóra staje się bardziej promienna i wypoczęta.

Kolejnym krokiem jest aplikacja specjalnego serum, który intensywnie nawilża skórę, zwiększa jej elastyczność i sprężystość. Wykorzystuje techniki masażu i akupresury, aby wzmocnić działanie serum i wprowadzić jego składniki głębiej w skórę.

Następnie wykonuje serię technik liftingujących, które pomagają unieść opadające partie twarzy, zredukować zmarszczki i poprawić kontur twarzy.

Masaż Sakura Lift kończy się delikatnym wklepywaniem kremu, który pielęgnuje skórę i zapewnia jej długotrwałe nawilżenie.

Masaż Sakura Lift to nie tylko niezwykle relaksujące doświadczenie, ale także efektywny sposób na poprawę wyglądu skóry. Dzięki połączeniu tradycyjnych technik masażu z nowoczesnymi metodami pielęgnacji skóry, Sakura Lift zapewnia kompleksową regenerację i odmłodzenie skóry twarzy.

Zobacz inne autorskie masaże

Terapeuta TCM Katarzyna Gancarz Chocholska

www.piekno.eu

One thought on “Sakura Lift – Autorski masaż twarzy łączący tradycję japońskiego masażu z nowoczesną kosmetologią.

Comments are closed.

Verified by MonsterInsights