Masaż hawajski – harmonia ciała i duszy z filozofią huna

Masaż hawajski, zwany również Lomi Lomi, to rodzaj masażu, który wywodzi się z Hawajów i opiera się na filozofii huna, według której człowiek jest integralną częścią natury i potrzebuje harmonii, miłości i akceptacji. Masaż ten ma na celu oczyszczenie ciała i umysłu z negatywnych emocji, napięć i blokad energetycznych, a także przywrócenie równowagi i harmonii wewnętrznej.

Masaż hawajski jest masażem całego ciała, wykonywanym dłońmi lub przedramionami w rytm muzyki. Masażysta dostosowuje techniki i siłę nacisku do indywidualnych potrzeb klienta, a także nawiązuje z nim bliski kontakt i wsparcie. Masaż ten ma wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia, m.in. rozluźnia mięśnie i stawy, poprawia krążenie krwi i limfy, usuwa toksyny z organizmu, zwiększa elastyczność i jędrność skóry, redukuje stres, wzmacnia odporność i samouzdrawianie, zharmonizowuje energię życiową, podnosi samoocenę i poczucie własnej wartości, oraz pomaga odkryć swoje wewnętrzne piękno i moc.

Masaż hawajski jest przeznaczony dla osób, które chcą zadbać o swoje ciało i duszę, a także doświadczyć głębokiego relaksu i kontaktu z innym człowiekiem. Jest to masaż bezpieczny i przyjemny, jednak istnieją pewne przeciwwskazania do jego stosowania. Nie powinny się mu poddawać osoby z gorączką, infekcjami lub stanami zapalnymi, chorobami skóry, ranami lub siniakami, chorobami układu krążenia, nadciśnieniem lub zakrzepicą, chorobami nowotworowymi lub przerzutami, ciążą lub menstruacją, oraz alergią na olejki stosowane podczas masażu.

Masaż hawajski to nie tylko zabieg leczniczy, ale także rytuał duchowy, który łączy człowieka z naturą i źródłem miłości. Jest to masaż pełen szacunku, troski i ciepła, który może przynieść wiele pozytywnych zmian w życiu. Jeśli chcesz spróbować tego niezwykłego masażu, warto skorzystać z usług profesjonalnego masażysty, który wykona go zgodnie z tradycyjnymi zasadami i technikami.

Terapeuta Manualny Przemysław Gajek

www.piekno.eu

One thought on “Masaż hawajski – harmonia ciała i duszy z filozofią huna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights