Presoterapia – skuteczna metoda usuwania wielu schorzeń poprzez mechaniczny ucisk ciała przy użyciu specjalnego urządzenia

👉Presoterapia👈 to metoda zdrowotna, która polega na mechanicznym ucisku na ciało przy użyciu specjalnego urządzenia zwanego presoterapem. Procedura ta wykorzystuje masaż powietrzny, który pomaga poprawić krążenie krwi, zmniejszyć obrzęki, cellulit i odkwaszać organizm.

Podczas sesji presoterapii pacjent ubrany jest w specjalny kombinezon, który składa się z osobnych komór powietrznych. Urządzenie napełnia kolejno każdą z komór powietrzem, co powoduje kolejny etap ucisku i odprężenie. Presoterapia jest bezbolesna i nieinwazyjna, a jej efekty są widoczne już po kilku sesjach.

Presoterapia znajduje zastosowanie w leczeniu różnych schorzeń, takich jak cellulit, obrzęki, problemy z krążeniem krwi, a także w walce z otyłością. W przypadku cellulitu, masaż powietrzny poprawia krążenie krwi i limfy, co pozwala na usunięcie z organizmu nagromadzonych toksyn. Presoterapia jest też często stosowana jako uzupełnienie diet i ćwiczeń fizycznych w procesie odchudzania.

Procedura ta jest bezpieczna i nie ma przeciwwskazań dla zdrowych osób. Jednak w przypadku ciężkich chorób, takich jak choroby serca, ciąża czy problemy z układem krążenia, należy skonsultować się z lekarzem przed przystąpieniem do presoterapii.

Podsumowując, presoterapia to bezbolesna i skuteczna metoda leczenia wielu schorzeń. Dzięki regularnym sesjom można poprawić krążenie krwi, usunąć obrzęki i cellulit, a także wspomóc proces odchudzania.

Przeciwwskazania do presoterapii

TmPeGa

http://www.piekno.eu

Verified by MonsterInsights